SIA “No Limits!” grāmatvedības departaments ir profesionāļu komanda ar 90 gadu kopējo darba pieredzi grāmatvedības, nodokļu konsultēšanas un finanšu analīzes pakalpojumu sniegšanā gan juridiskām, gan fiziskām personām. Skaitļi, aprēķini un analīze ir mūsu sirdslieta. Ar prieku padarīsim jūsu biznesa rezultātus pārskatāmus, saprotamus un vieglāk kontrolējamus, sniedzot jums kvalitatīvus grāmatvedības, nodokļu konsultēšanas un finanšu analīzes pakalpojumus. Apkalpojam klientus visā Latvijā, strādājot arī attālināti. Saliedēti un motivēti darbinieki, pastāvīga zināšanu pilnveide, fokuss uz klientu un tā panākumiem ir mūsu komandas stiprā puse.

Ieva Dadona, PCC

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies”. Rainis

Biznesa un personiskās izaugsmes koučs Vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu un personāla vadībā vietēja kapitāla un starptautiskās uzņēmumu grupās, multikulturālā vidē EMBA (Rīgas ekonomikas augstskola), ekonomiste (Latvijas universitāte), flautas spēles pedagogs (J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija) Darba valodas: latviešu, angļu un krievu

Ieva ir biznesa un personiskās izaugsmes koučs ar darba pieredzi finanšu vadībā (20 gadi), uzņēmējdarbības un komandas vadībā (17 gadi) gan vietēja kapitāla, gan starptautiskās multikulturālās (Baltija, Polija, Krievija, Ukraina, Čehija, Skandināvijas valstis, Beļģija, ASV, Izraēla) uzņēmumu grupās.

Ievas koučinga klienti ir darba ņēmēji un uzņēmējdarbības uzsācēji, kas strādā ar savas „balss” atrašanu, rakstura attīstīšanu un dzīves līdzsvara izveidošanu, gan arī pieredzējuši vadītāji un uzņēmēji, kuri vēlas transformēt savu dzīvi un biznesu jaunā, augstākā līmenī. Ieva vada koučinga sesijas gan individuāliem cilvēkiem, gan uzņēmumu komandām un domubiedru grupām.

Ieraudzīt situācijas un lietas no cita skatu punkta, ieraudzīt savu dzīvi kopumā, apzināties savas vērtības un pieņemt lēmumus saskaņā ar tām, paaugstināt savu efektivitāti vienlaikus iegūstot dzīves līdzsvaru un lielāku apmierinātību, ieskatīties dziļāk un mainīt savus uzskatus par lietām un savus paradumus – tās ir tikai dažas no pārmaiņām, ko piedzīvojuši Ievas klienti.

Ievas kaislība ir iekšējās dziedināšanas tēmas – sākot ar bērnības emocionālo traumu apzināšanos un dziedināšanu, līdz narcistiskās ļaunprātīgas izmantošanas pāra attiecībās, darba vietā un draudzē apzināšanai un atlabšanai no tām.


ieva.dadon@nolimits.lv
+371 29191782

Sintija Pais

Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās un maģistra grādu grāmatvedībā un auditā. Sintijas aicinājums ir nepārtraukti pilnveidoties gan profesionāli, gan kā personībai, patīk dalīties ar jauniegūtām zināšanām un rast risinājumu nestandarta situācijās. Līdzsvars ģimenē un darbā ir Sintijas spēks. Sintijas moto “Nav nesasniedzamu mērķu, ja ir sapnis, ticība sev un neatlaidīgs darbs”.

 

Jūlija Tavare

Beigusi Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā un ieguvusi maģistra grādu Uzņemējdarbības ekonomikā Latvijas Universitātē. Jūlijai ir 17 gadu darba pieredze finanšu jomā, viņa ir strādājusi banku un mazumtirdzniecības sektoros gan Latvijā, gan ārzemēs, pildot finanšu kontroliera pienākumus starptautiskā uzņēmumā. Jūlijai patīk visur ieviest kārtību un meklēt labāko risinājumu nestandarta situācijās. Viņa dzīvo ar smaidu un visu ko dara, dara no sirds, tas ir Jūlijas dzīves moto.

Baiba Vilkance

Baibai ir iegūts 3. profesionālais kvalifikācijas līmenis grāmatvedībā, šobrīd turpina papildināt savas profesionālās zināšanas grāmatvedībā un finansēs, studējot “Grāmatvedības un finanšu koledžā” Pieredze darbā ar pašnodarbinātām personām un maziem uzņēmumiem, veicot pilna grāmatvedības cikla uzskaiti. Ir atbalstošs komandas biedrs, labprāt izzina un palīdz dažādos uzdevumos. Baibu aizrauj sevis pilnveide, tiecas saskatīt iespējas izaugsmei kā sevī, tā citos. Baiba uzskata, ka galvenā panākumu atslēga ir fokusēties uz labumu radīšanu ne tikai sev, bet lielā mērā arī citiem, kā arī darba procesa izbaudīšana, tad panākumi atnāks.

Anda Tīdemane

Andas stiprā puse ir noliktavas preču uzskaite. Patīk lietu kārtība. Viņa grib būt pareizā laikā un vietā, lai piepildītu savu misiju uz zemes. Anda  ir divu meitu mamma, kura mīl Dievu un cilvēkus, kurai patīk apgūt kaut ko jaunu un neparastu. Brīvajā laikā būt pie dabas un nodarboties ar kulināriju.

Natālija Andrukele

Natālija ir beigusi Grāmatvedības un Finanšu koledžu. Viņa ir atsaucīgs, atbildīgs un punktuāls cilvēks. Natālija ir trīs bērnu mamma, brīvajā laikā aizraujas ar konditoreju un tomātu audzēšanu. Natālijas moto – Ja gribi gūt panākumus, turpini ticēt sev pat tad, kad neviens jau netic.

Aļona Averina

Beigusi Baltijas Starptautisko Akadēmiju, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu finanšu vadībā. Ir pieredze dažādu nozaru uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanā, ka arī pieredze lietvedībā. Katrā jaunā izaicinājumā saskata izaugsmes iespējas. Finanšu uzskaite ir  kā māksla, kas jādara ar radošumu un pozitīvu attieksmi pret darbu, tad cipari ar tevi “draudzēsies”!

Linda Baldiņa

Linda ir grāmatvede ar 20 gadu darba pieredzi un augstāko profesionālo izglītību. Grāmatveža darbā aizraujošākais ir rast sakarības ciparu gūzmā, tās izprast un sakārtot noteiktā kārtībā, tādējādi saliekot kopā uzņēmuma “lielo bildi” jeb finanšu stāvokli. Linda uzskata ka labākie risinājumi rodas kopīgiem spēkiem, tādēļ svarīgi spēt strādāt komandā. Turklāt tas ir arī efektīvāk. Brīvajā laikā Linda labprāt dodas pie dabas. Patīk pastaigas dabā vai vienkārši aizbraukt pie jūras. Daba ir tā, kas palīdz sakārtot domas, atgūt līdzsvaru un uzkrāt jaunus spēkus. Lindas moto – pieņem izaicinājumus, jo tas dzīvi padara interesantu. Ja ko nezini – iemācies! Dari un tev viss izdosies – nav neatrisināmu problēmu.